Bestuursleden gezocht

de stichting Letters van Utrecht is momenteel op zoek naar nieuwe medebestuurders om ons team te versterken. We zijn op zoek naar enthousiaste mensen die kunnen helpen met het uitdragen van de ideeën van de stichting. Als bestuurslid treed je ook op als gastheer/gastvrouw tijdens het maken en plaatsen van een nieuwe steen op zaterdag. Je ben ongeveer één keer in de vijf weken aan de beurt.
We hebben een bestuurdersprofiel opgesteld dat meer informatie geeft over de vaardigheden en eigenschappen die we zoeken in onze nieuwe bestuursleden. Als je geïnteresseerd bent en denkt dat je aan onze vereisten voldoet, nodigen we je uit om het bestuurdersprofiel te downloaden en door te nemen.

Als je interesse hebt in het worden van een medebestuurder van onze stichting, stuur dan een korte email met motivatie naar ons op. We kijken er naar uit om van je te horen!

Het bestuur van de Letters van Utrecht

Download ons bestuurdersprofiel